Росія перетворюється на економічного карлика, - Олександр Савченко

Ректор Міжнародного інституту бізнесу Олександр Савченко про показники ВВП різних країн світу та застосування досвіду экономічно успішних держав до України.

Дивіться також повне інтерв'ю: "Україна може мати приріст 3% ВВП, а українці житимуть навіть гірше, - Олександр Савченко" 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Анатолій Кінах: В Україну прийшов спекулятивний капітал, і це вводить гривню в зону серйозних ризиків

0 326 4

Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах у інтерв'ю каналу UKRLIFE.TV поділився власним поглядом на загрозу дефолту в Україні, на поточний стан української промисловості, на співпрацю України та МВФ і на перспективи для вибудови в Україні ефективної вертикалі влади.

Марунич: Когда в Украине заработает рынок электроэнергии - и случится ли коллапс?

0 371 0

Эксперт по энергетике Дмитрий Марунич рассказал UKRLIFE.TV, возможна ли отсрочка введения рынка электроэнергии в Украине (и на какой срок).

Либертарианство - одна из форм социального дарвинизма, - Джангиров

0 266 0

Дмитрий Джангиров рассказал UKRLIFE.TV о либертарианстве и приближающейся торговой войне США и Китая.