Росія готує Європі "троянського коня", - Михайло Гончар

Президент Центра глобалістики "Стратегія ХХI" Михайло Гончар розповів UKRLIFE.TV, у яку пастку РФ хоче завести Євросоюз за допомоги "Північного потоку - 2".

Дивіться повну версію інтерв'ю: "Росія може спровокувати газову кризу вже в 2019 році, - Михайло Гончар" 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Украина сможет отдать все кредиты МВФ даже без девальвации валюты, - Михаил Кухар

0 384 0

Михаил Кухар объяснил, за счёт чего Украина сможет отдать все кредиты МВФ, не допуская дефолта или девальвации гривны.

Як зміниться курс долара в Україні до кінця 2018 року? - економіст

0 159 1

Доктор економічних наук, співробітник Інституту економіки та прогнозування Владислав Зимовець розповів UKRLIFE.TV про те, що визначає курс гривні до долара в Україні та на які зміни у валютному курсі українцям слід чекати вже до кінця 2018 року.

На самом деле экономика Украины упала на 5 %, - Юрий Гаврилечко

0 779 1

Экономический эксперт Юрий Гаврилечко в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о состоянии экономики Украины, падении ВВП, причинах инфляции и роста цен на продукты питания, а также последствиях реформ. Эксперт сообщил, что вопреки показателям государственной статистики украинская экономика за год упала на 5 %.

Коментарi

comments powered by Disqus