На що ''наривається'' Німеччина, кидаючись на ''амбразуру'' захисту ''Північного потоку-2''? - Михайло Гончар

Президент Центра глобалістики "Стратегія ХХI" Михайло Гончар звернув увагу на те, які ризики приймає на себе Німеччина через будівництво "Північного потоку-2".

Щоб дізнатися про це більше, подивіться повне інтерв'ю: "Північний потік-2 - це проект спільного ''відкату грошей'' на власних територіях, - Михайло Гончар" 

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebook або Telegram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями.

Схожi сторiнки

Экономика Украины просядет на 10% до конца 2020 года и может лишиться 75% квот на экспорт в металлургии, - Виктор Скаршевский

0 171 2

Экономический эксперт Виктор Скаршевский объяснил UKRLIFE.TV, какие процессы проходят в глобальной экономике в условиях "коронакризиса" и рассказал о том, каких явлений на таком фоне следует ожидать в экономике Украины. Кроме того, Виктор Скаршевский поделился тремя возможными сценариями восстановления украинской экономики.

Мы летим вниз, - Михаил Гагаркин

0 1533 8

Антикризисный менеджер и экономический советник Михаил Гагаркин поделился с UKRLIFE.TV своими наблюдениями за тем, как Украина и мир выходят из карантина, и озвучил свои ожидания от этого процесса.

В экономическом курсе Шмыгаля только две цифры: ''COVID-19'' и ''программа Кабмина-2020'', - Павел Роднин

0 90 0

Экономист Павел Роднин прокомментировал для UKRLIFE.TV недавно представленную экономическую программу правительства Украины.