На окупованих територіях заморожені банківські активи величезних розмірів, - Зимовець

Доктор економічних наук Владислав Зимовець про ресурсну базу української банківської системи.

Повне інтерв'ю: Політичні моменти банківських справ в Україні - Владислав Зимовець для UKRLIFE.TV 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в FacebookVKGoogle+ або Twitter!

Схожi сторiнки

Алексей Кучеренко: Я знаю десяток примеров мошенничества на тарифах, с которыми можно идти в прокуратуру, - Кучеренко

0 687 6

Алексей Кучеренко о современной политике в энергетике Украины, тарифах на коммунальные услуги, государственном реформировании в Украине и других актуальных темах украинской жизни.

Продолжение монополизации экономики усиливает власть новых олигархов, - Павел Роднин

0 633 5

Глава ГО "Розвиток середнього класу", экономист Павел Роднин в эфире Ukrlife.TV рассказал о проблемах среднего класса в Украине, демографическом кризисе, монополизации экономике, государственном регулировании, несправедливом распределении бюджета, а также сути гражданского общества.

Газу в Україні залишилося на один місяць, - Богдан Соколовський

0 1283 2

Богдан Соколовський докладно розповів про те, в якому стані сьогодні перебуває енергетика України: скільки в України є власного газу та які перспективи його імпорту, як вплине торгова блокада Донбасу на поставки антрациту, які виклики ставить перед Україною будівництво енергопроводу "Північний потік-2", проблеми енергетичної незалежності української держави та енергозберігаючих технологій тощо.

Коментарi

comments powered by Disqus