Курс гривні зміцнюється штучно, - Владислав Зимовець

Доктор економічних наук, співробітник Інституту економіки та прогнозування Владислав Зимовець в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV проаналізував економічну ситуацію в Україні. Зокрема він зробив зауваження, що курс гривні підтримується штучно та немає економічних підстав:

"Стосовно майбутнього знецінення валюти. Воно очікується, але на сьогоднішній день це не відбувається поки що. Ми спостерігаємо оманливу тенденцію зміцнення гривні, яка не підкріплена нічим реальним", - розповів Владислав Зимовець.

Інші теми інтерв'ю:
00:45 – Транш МВФ
1:40 – Зміцнення гривні підтримується штучно
3:40 – Чи зможе українська економіка бути на самозабезпеченні?
6:30 – Розслідування діяльності ПриватБанку
12:50 – Відсутність голови НБУ
14:30 – Про стабільність українських банків
19:28 – Державний борг України збільшився на 500 млрд доларів за три роки
21:30 – Про зняття депутатської недоторканості
29:55 – Прийняття пенсіонної реформи
31:50 – Прогноз на осінь від Владислава Зимовця

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

В Украине доля неприватизированных предприятий одна из наименьших в мире, - Александр Щерба

0 97 0

Один из лидеров "Студреспублики" Александр Щерба рассказал UKRLIFE.TV о том, как приватизация объектов промышленности в Украине противоречит примерам внутриэкономической политики таких успешных капиталистических стран, как Германия, Швеция и даже США.

Почему борьба с коррупцией ведёт страну в тупик? - Владимир Дубровский, Джон Лаф

0 934 1

Новые дебаты на UKRLIFE.TV! О причинах и способах борьбы с коррупцией в Украине и мире рассуждают и спорят украинский экономист Владимир Дубровский и научный сотрудник британского аналитического центра Chatham House Джон Лаф (John Lough).

Неолиберальный курс экономики Украины пока приводит к одним провалам, - Алексей Валевский

0 816 7

Кандидат философских наук, политолог Алексей Валевский в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о кампании по приватизации Одесского припортового завода (ОПЗ) и подвёл итоги курса неолиберальных реформ в Украине, отметив их неутешительные результаты для всех граждан стран.

Коментарi

comments powered by Disqus