Курс гривні зміцнюється штучно, - Владислав Зимовець

Доктор економічних наук, співробітник Інституту економіки та прогнозування Владислав Зимовець в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV проаналізував економічну ситуацію в Україні. Зокрема він зробив зауваження, що курс гривні підтримується штучно та немає економічних підстав:

"Стосовно майбутнього знецінення валюти. Воно очікується, але на сьогоднішній день це не відбувається поки що. Ми спостерігаємо оманливу тенденцію зміцнення гривні, яка не підкріплена нічим реальним", - розповів Владислав Зимовець.

Інші теми інтерв'ю:
00:45 – Транш МВФ
1:40 – Зміцнення гривні підтримується штучно
3:40 – Чи зможе українська економіка бути на самозабезпеченні?
6:30 – Розслідування діяльності ПриватБанку
12:50 – Відсутність голови НБУ
14:30 – Про стабільність українських банків
19:28 – Державний борг України збільшився на 500 млрд доларів за три роки
21:30 – Про зняття депутатської недоторканості
29:55 – Прийняття пенсіонної реформи
31:50 – Прогноз на осінь від Владислава Зимовця

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Дмитрий Марунич: Украинская атомная энергетика связана по контрактам с российской до 2040-го года

0 246 0

Директор Института энергетических исследований Дмитрий Марунич рассказал в своём интервью для UKRLIFE.TV о двух источниках ядерного топлива для украинских электростанций и объяснил, почему утилизация ядерных отходов украинских АЭС пока возможна только в России.

Дмитрий Джангиров: Трамп предлагает Троеморью "мифический" газ

0 458 0

Дмитрий Джангиров прокомментировал в своём интервью для UKRLIFE.TV саммит стран Троеморья и роли США в этом проекте - в частности, в поставках Польше сжиженного газа (СПГ), о чём Президент США Дональд Трамп заявил на этом саммите. Дмитрий Джангиров отметил, что несмотря на готовность США поставлять Польше СПГ, сам этот газ является по сути "мифическим".

Дмитрий Марунич: Куда девается горячая вода в городах летом?

0 414 0

Эксперт по вопросам энергетики Дмитрий Марунич рассказал UKRLIFE.TV о том, почему в Киеве летом периодически и надолго отключают горячую воду, а в некоторых городах Украины её горячей воды нет на протяжении всех летних месяцев.

Коментарi

comments powered by Disqus