Як зміниться курс долара в Україні до кінця 2018 року? - економіст

Доктор економічних наук, співробітник Інституту економіки та прогнозування Владислав Зимовець розповів UKRLIFE.TV про те, що визначає курс гривні до долара в Україні та на які зміни у валютному курсі українцям слід чекати вже до кінця 2018 року.

Для того, щоб дізнатися про це більше, дивіться повне інтерв'ю з Владиславом Зимовцем на UKRLIFE.TV: "Україна втрачає 500 тисяч робочих місць щорічно cплачуючи кредитні борги" 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Бизяев: Экономику Украины нынешнее правительство превращает в ''МММ''

0 140 0

Политический аналитик Руслан Бизяев в эфире UKRLIFE.TV поделился своим взглядом на положение дел в экономической политике Украины и на сотрудничество Украины с МВФ.

Под ногами украинцев лежит более триллиона долларов, - Анатолин Амелин

0 257 0

Финансист Анатолий Амелин рассказал UKRLIFE.TV о том, какие колоссальные природные ресурсы не используются в экономике Украины и скрыты в земле.

С 2020 года экономику Украины ждёт ускоренное развитие, - Анатолий Амелин

0 1445 6

В эфире UKRLIFE.TV - Анатолий Амелин, финансист, соучредитель Украинского института будущего. Он рассказал о том, как изменится ситуация на мировых рынках в ближайшее время, как это повлияет на экономику Украины, а также показал, какие колоссальные природные богатства не используются Украиной для благополучия народа.

Коментарi

comments powered by Disqus