Як зміниться курс долара в Україні до кінця 2018 року? - економіст

Доктор економічних наук, співробітник Інституту економіки та прогнозування Владислав Зимовець розповів UKRLIFE.TV про те, що визначає курс гривні до долара в Україні та на які зміни у валютному курсі українцям слід чекати вже до кінця 2018 року.

Для того, щоб дізнатися про це більше, дивіться повне інтерв'ю з Владиславом Зимовцем на UKRLIFE.TV: "Україна втрачає 500 тисяч робочих місць щорічно cплачуючи кредитні борги" 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Экономику Украины может спасти кооперация по турецкому типу, - Александр Охрименко

0 821 3

Экономист Александр Охрименко в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о текущем состоянии украинской экономики, её преимуществах и недостатках, а также объяснил, почему кооперация по турецкому типу сможет привести к росту благосостояния украинских граждан. Также в интервью обсудили торговую войну между Китаем и США, трудовую миграцию украинцев, а также значение олигархов в Украине и мире.

Росія перетворюється на економічного карлика, - Олександр Савченко

0 357 0

Ректор Міжнародного інституту бізнесу Олександр Савченко про показники ВВП різних країн світу та застосування досвіду экономічно успішних держав до України.

Украина сможет отдать все кредиты МВФ даже без девальвации валюты, - Михаил Кухар

0 455 0

Михаил Кухар объяснил, за счёт чего Украина сможет отдать все кредиты МВФ, не допуская дефолта или девальвации гривны.

Коментарi

comments powered by Disqus