Як зміниться курс долара в Україні до кінця 2018 року? - економіст

Доктор економічних наук, співробітник Інституту економіки та прогнозування Владислав Зимовець розповів UKRLIFE.TV про те, що визначає курс гривні до долара в Україні та на які зміни у валютному курсі українцям слід чекати вже до кінця 2018 року.

Для того, щоб дізнатися про це більше, дивіться повне інтерв'ю з Владиславом Зимовцем на UKRLIFE.TV: "Україна втрачає 500 тисяч робочих місць щорічно cплачуючи кредитні борги" 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Пришло время украинцам избавиться от иллюзий светлого европейского будущего, - Алексей Валевский

0 628 3

Политолог Алексей Валевский в эфире UKRLIFE.TV подвёл социально-экономические итоги 2018 года в Украине и озвучил свой прогноз на 2019 год.

 

Сергей Фурса: В 2019 году экономический рост в Украине продолжится, но есть две форс-мажорные угрозы

0 591 1

Инвестиционный банкир Сергей Фурса в эфире UKRLIFE.TV подвёл финансовые итоги 2018 года в Украине и сделал прогноз на 2019 год.

Дмитрий Марунич: Пока через Украину поставляют газ, большая вoйнa на её территории невероятна

0 77 0

Эксперт в вопросах энергетики Дмитрий Марунич в предпраздничном интервью каналу UKRLIFE.TV подвёл итоги 2018 года и сделал прогноз на 2019 год.

Коментарi

comments powered by Disqus