Гетманцев: Жодної відповідальності за порушення податкових законів через вимикання світла не буде

https://www.patreon.com/ukrlife - Підтримайте UKRLIFE.TV!

Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, доктор юридичних наук Данило Гетманцев у своєму інтерв'ю Ukrlife.TV розповів про економічну та податкову политику України в умовах військового часу.

Інтерв'ю провела Людмила Немиря.

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebookTwitterTelegramInstagram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями. 

Схожi сторiнки

Україна після перемоги: а що далі? Друга частина дискусії між Андрієм Длігачем та Сергієм Будкіним

0 468 0

Друга половина публічної дискусії між Андрієм Длігачем та Сергієм Будкіним на тему «УКРАЇНА ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ: А ЩО ДАЛІ?», яка відбулася на UKRLIFE.TV за ініціативи Deloitte Academy Ukraine 4 вересня 2023 року. Модерація: Людмила Немиря, керівник UKRLIFE.TV, та Іван Компан, директор Deloitte Academy Ukraine.

Україна після перемоги: а що далі? Перша частина дискусії між Андрієм Длігачем та Сергієм Будкіним

0 879 1

Дивіться першу половину публічної дискусії між Андрієм Длігачем та Сергієм Будкіним на тему «УКРАЇНА ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ: А ЩО ДАЛІ?», яка відбулася на UKRLIFE.TV за ініціативи Deloitte Academy Ukraine 4 вересня 2023 року. Модерація: Людмила Немиря, керівник UKRLIFE.TV, та Іван Компан, директор Deloitte Academy Ukraine.

 

Ещё в 2014 году в "Антонове" были проекты военных БПЛА и учебно-боевого самолёта, — Дмитрий Кива

0 365 0

Президент–генеральный конструктор ГП «Антонов» (2005 — май 2015 г.г.), академик Национальной академии наук Украины, Герой Украины Дмитрий Кива в интервью UKRLIFE.TV рассказал о том, какие возможности сохранила украинская авиационная промышленность и что нужно сделать для того, чтобы их развить.