Економічне диво України: що заважає українській економіці розкрити свій потенціал? - Володимир Дубровський

Гість програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV економіст Володимир Дубровський розповів про свою книгу "Від гідності до успіху: як побудувати економічне диво на українському грунті" та представив власне бачення того, як Україні слід продуктивно переймати досвід інших країн для власного зростання.

"Нам треба збудувати те, що буде відповідати законам економіки, але воно має бути дійсно наше, українське, з урахуванням нашої культури... Питання в тому, які саме звички та хибні переконання не дають нам реалізувати той потенціал, який є в нашій країні, і вийти на економічне диво, яке нам дуже необхідне - бо ми інакше не вистоїмо ані у боротьбі з Росією, ані в світовій конкуренції. Якщо Україна не зможе довести, що вона може економічно зрости швидко та стати на ноги, то з великою ймовірністю України просто не буде за кілька десятків років...", - сказав Володимир Дубровський.

Читайте про цю книгу на сайті видавництва "Дух і Літера" 

2:50 - питання економічного дива - не лише у владі;
5:15 - негативний та позитивний досвід економічного дива;
11:09 - треба позбутися "мислення нульової суми";
15:10 - бездумне копіювання европейських стандартів;
19:45 - водії та пішоходи стали більш людяними;

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, Twitter або Google+!

Схожi сторiнки

Дмитрий Джангиров: МВФ может дать Украине транш вопреки правилам уже этой осенью

0 291 0

Политконсультант Дмитрий Джангиров о кредитах МВФ, макроэкономическом "обезбаливающем" для Украины, внешнем управлении Запада и о стране Лимонии.

Украинская металлургия может оказаться между молотом и наковальней, - Руслан Бизяев

0 256 0

Политический аналитик Руслан Бизяев рассказал UKRLIFE.TV о том, как санкции США против ЕС угрожают Украине.

Дмитрий Марунич: Украинскому потребителю повысят тариф независимо от Южного или Северного потока

0 1248 3

Директор Института энергетических исследований Дмитрий Марунич в новом интервью для UKRLIFE.TV прокомментировал скандальные премии "Нефтегаза", начисленные "самим себе", рассказал об опасности для Киева остаться без горячей воды на лето, а также объяснил, почему успех или неудача Северного потока - 2 или Турецкого потока не отменят неизбежного повышения тарифов на газ для украинского потребителя.

Коментарi

comments powered by Disqus