Для приватизації підприємств в Україні потрібні три рівні прозорості, - Андрій Гундер

Голова Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер у своєму інтерв'ю каналові UKRLIFE.TV назвав 3 важливих заходи, які треба вжити для того, щоб приватизація державних підприємств в Україні відбувалася ефективно.

"Потрібна повна прозорість, яка має бути тривимірною. По-перше, необхідна повна прозорість об'єкту, який приватизується - заводу, наприклад. Тобто треба розуміти, що на цьому заводі є, який фінансовий баланс підприємства та усі інші показники. По-друге, треба знати, ким є сам суб'єкт, компанія, що буде інвестувати, купляти цей завод - щоб це не була якась умовно-офшорна структура, за якою невідомо хто стоїть. По-третє ж, необхідна повна прозорість процесу: стратегічний інвестор з будь-якої країни світу має розуміти, якими є умови приватизації", - сказав він.

Андрій Гундер висловив переконаність, що така приватизація підприємств дозволить Україні отримати значні інвестиції в економіку.

"Ми переконані, що прозорий і зрозумілий процес приватизації може дати мільйярди доларів нових інвестицій в Україну", - вважає пан Андрій.

Окрім цього, Андрій Гундер назвав інші фактори, які впливають на рішення іноземних інвесторів щодо України, прокоментував дослідження компанії Ernst&Young стосовно української корупції, пояснив, чому банківська система є серцем економіки країни.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

Схожi сторiнки

Приватизацию в ГДР начали ещё до объединения Германии, и ФРГ не бросила людям и кости, - Александр Ланецкий

0 355 3

Руководитель Международного института развития инфраструктуры Александр Ланецкий рассказал UKRLIFE.TV об особенностях приватизации в бывшей ГДР до и после объединения Германии.

"Стратегический форум": Как Украине не стать Северной Кореей или Сомали?

0 644 3

Тарас Бебешко, Юрий Чудновский, Сергей Дацюк, а также координатор Української Ради бізнесу Олег Гетман и член правления IT-консорциума Inteсracy Group Юрий Сивицкий в новом выпуске "Стратегического форума" на UKRLIFE.TV говорили о том, как расширенное понимание публично-приватного партнерства (ППП) создаёт неустранимое место для бизнеса в стране.

В Неваде доход от регистрации фирм-прокладок позволяет финансировать зарплату учителей, - Сирота

0 343 3

Эксперт в банковской сфере Вадим Сирота рассказал UKRLIFE.TV о теневой экономике, сомнительных транзакциях, фирмах-прокладках и их социально-экономическом эффекте в разных странах, а также о роли олигархов в современном глобализованном мире.