Чому банки не кредитують бізнес і вкладаються в державні облігації? - Зимовець

Доктор економічних наук, співробітник Інституту економіки та прогнозування Владислав Зимовець розповів про систему високих процентів на облігації державної позики в Україні.

Подивіться найсвіжіше інтерв'ю Владислава Зимовця на UKRLIFE.TV: "Вивіз капіталу з України збільшується щоразу, коли нова влада не може домовитися з олігархами, - Зимовець"

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebook або Telegram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями.

 

Схожi сторiнки

Мировой кризис приведёт к оттоку спекулятивного капитала из Украины и обвалу гривны, - Виктор Скаршевский

0 649 2

Экономист Виктор Скаршевский объяснил UKRLIFE.TV, почему и как курс гривны зависит от конъюнктуры мировой экономики, показал, что стоит за резким укреплением гривны и как оно отразилось на экспортерах, обосновал свою мысль о том, почему "либерализация, дерегуляция и приватизация" не приведут к экономическому развитию Украины, а также рассказал о том, на что Украина может сделать ставку в экономике.

Золотарев: Мы получим земельный базар с расчётами на калькуляторе Калашникова

0 91 0

Политолог Андрей Золотарев рассказал UKRLIFE.TV о последствиях земельной реформы для Украины и "домашнем задании" Зеленского.

2020 год: Газпром не поставит Украину на колени, но транзит по украинской ГТС будет снижаться, - Дмитрий Марунич

0 774 3

Сопредседатель Фонда энергетических стратегий Дмитрий Марунич на UKRLIFE.TV с итогами 2019 года и прогнозами на 2020 год.