Чинниками наповнення бюджету мають стати деолігархізація та деофшоризація, - Матвієнко

Наповнювати бюджет треба не відміною пільг на проїзд для пенсіонерів та стипендій студентам, а деолігархізацією та деофшоризацією країни.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів Костянтин Матвієнко.

«Одними з чинників наповнення бюджету мають стати деолігархізація та дофшоризація країни. Я споглядаю, як партія «Батьківщина» працює над бюджетом і у них це питання повторюється раз за разом. Вони пропонують вжити заходів, щодо офшорів та деанонсувати угоду з Люксембургом.

Зараз уряд пропонує відмінити пільговий проїзд для пенсіонерів та стипендії студентам. Я ніколи не думав, що будь-який український уряд на це спроможний. Тим паче, що ці кроки ніяк не залатають діру в бюджеті.

З такими кроками треба боротися, але це дуже важко. У Верховній Раді є два потужні блоки, які мають мажоритарну більшість і це створює для суспільства великі проблеми. Олігархи, які є співвласниками цих двох політичних проектів вже можуть диктувати умови в країні. Зараз у них з’явилось більше свободи для боротьби між собою», - зауважив Матвієнко.

Дивіться повне інтерв’ю: РНБО почне конкурувати з урядом і стане корумпованим органом.

Схожi сторiнки

Кущ: Мир на пороге «аборта истории», Европа и США на грани рецессии и единственный шанс для Украины

0 784 2

Экономист и финансовый аналитик Алексей Кущ в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудил состояние мировой экономики, перспективы для США, ЕС и Китая, а также единственно возможный путь для Украины стать экономически привлекательной.

Из июньского капкана Россия не выскочит, - Олег Соскин

0 1612 3

Олег Соскин, доктор философии и теологии, в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о ходе войны в Украине, перспективах глобального конфликта и тенденциях в мировой экономике.

Российская экономика вошла в дефолт, - Сергей Фурса

0 3076 0

Инвестиционный банкир Сергей Фурса в своём интервью Ukrlife.TV обсудил влияние санкций на экономику России.