Банки кредитуватимуть не олігархів, а середній бізнес та агросектор, - Лавренчук

Під час кризи банки не зможуть кредитувати олігархів, але будуть інвестувати в малий та середній бізнес, а також великі успішні компанії неолігархічного типу.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV заявив голова правління Райффайзен Банку Аваль Володимир Лавренчук.

«Більшою мірою, середній бізнес, а також успішні корпорації будуть мати кредити і можливості отримувати кошти. Інвестиції можуть надходити в тому числі і з міжнародних ринків, особливо компаніям в аграрному секторі, адже зараз ця галузь інвестиційно приваблива”, - заявив Лавренчук.

Повне інтерв’ю дивіться в ефірі UKRLIFE.TV.

Дивіться також: Минский процесс держится только на доброй воле Украины, - Хара

Схожi сторiнки

Два сценария атак на энергосистему Украины, и удары возмездия, — Владимир Омельченко

0 1513 0

Директор энергетических программ Центра Разумкова Владимир Омельченко объяснил UKRLIFE.TV нынешнюю ситуацию с транзитом газа через украинскую ГТС, а также рассказал о состоянии мирового рынка энергоносителей и спрогнозировал российские атаки на энергосистему Украины зимой 2023-2024 годов.

Відбувається військово-морська революція. Хто в ній переможе та як зміниться флот? — Максим Паламарчук

0 1190 1

Керівник центру зовнішньополітичних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень Максим Паламарчук розповів UKRLIFE.TV про те, як війна в Україні відкриває завісу потужної військово-морської революції в світі та майбутніх війн на морі.

Конец игры, получит ли Украина российские активы, и почему "военные рельсы" — это фантазия, — Сергей Фурса

0 1322 2

Растущая зависимость России, конфискация российских активов, американская помощь Украине, ожидания от встречи Джо Байдена и Си Цзиньпиня, риски в связи с выборами в США, состояние экономик, требования Запада, — такими были темы нового интервью инвестиционного банкира Сергея Фурсы для UKRLIFE.TV.