Економіка

Україна зруйнувала свою позицію в Стокгольмському суді, - Батрин

0 5300 0

Радник з політико-правових питань Станіслав Батрин вважає, що Україна не зможе відстояти свою позицію в арбітражному суді, щодо ціни на російський газ. 

Нацбанк зламав валютний ринок України, - Боярчук

0 13074 0

Директор «Case Україна» Дмитро Боярчук вважає, що починаючи з серпня, всі сигнали Національного банку України – не сприймаються. Експортери намагаються притримати валюту, а імпортери купити її заздалегідь.

Россия может увеличить экономические проблемы Украины, - Джангиров

0 17682 0

Политический консультант и аналитик Дмитрий Джангиров считает, что Россия может легко увеличить экономические проблемы Украины.

Україна не замерзне без російського газу

0 7381 0

Юрист та експерт з газових питань Стас Батрін переконаний, що ситуація навколо енергетичної сфери України не є критичною, принаймні у цьому році.

Україні треба остерігатися нових боргів

0 5358 0

Деякі експерти та урядовці вважають, що Україні потрібен кредит МФВ, але його не можна проїдати, а треба використати для реформування економіки.

Угода з ЄС матиме позитивний вплив на українську економіку

0 3962 0

Відкладення виконання деяких частин торговельної угоди між ЄС та Україною не матиме негативного ефекту на українську економіку.

Почему обвалилась гривна?

0 7970 0

Старший начальник «CASE Украина» Владимир Дубровский рассказал о причине нестабильности валютного рынка.

Втрата Донбасу прискорить руйнування фінансової системи України, - Зимовець

0 5805 0

Доктор економічних наук Владислав Зимовець розповів про економічну ситуацію в країні зазначивши, що Донбас не виживе без України, а дезінтеграція цього регіону завдасть великої шкоди для країни.

Колебания курса были кому-то выгодны, - Деревянко

0 5437 0

Директор «Европейской бизнес ассоциации» Анна Деревянко считает, что необходимо объяснять людям причины колебания курса и отмечает, что скорей всего нестабильность валюты была кому-то выгодна.