3 ключевых изменения в новом бюджете, - Дмитрий Боярчук

Директор Центра социально-экономических исследований "CASE Україна" Дмитрий Боярчук рассказал о главных изменениях в бюджете 2017 года, прогнозируемых изменениях в курсе валют и о девальвации гривны, о росте акцизов на табачные и спиртные изделия и увеличении объема контрафакта, разнице между старым и новым механизмом субсидирования граждан, теневом рынке в Украине и многом другом.

UKRLIFE.TV - это события политики, экономики и культуры в комментариях экспертов, аналитиков, общественных активистов, журналистов, действующих лиц украинской жизни. Подписывайся на нас в Facebook, VK, Google+ и Twitter!

Схожi сторiнки

Чому банки не кредитують бізнес і вкладаються в державні облігації? - Зимовець

0 163 0

Доктор економічних наук, співробітник Інституту економіки та прогнозування Владислав Зимовець розповів про систему високих процентів на облігації державної позики в Україні.

Вивіз капіталу з України збільшується щоразу, коли нова влада не може домовитися з олігархами, - Владислав Зимовець

0 525 3

Доктор економічних наук, співробітник Інституту економіки та прогнозування Владислав Зимовець в новому інтерв'ю каналу UKRLIFE.TV охарактеризував поточний стан фінансової системи України, а також пояснив, чому проблеми української економіки висітимуть над новою владою як дамоклів меч.

Анатолій Кінах: В Україну прийшов спекулятивний капітал, і це вводить гривню в зону серйозних ризиків

0 424 5

Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах у інтерв'ю каналу UKRLIFE.TV поділився власним поглядом на загрозу дефолту в Україні, на поточний стан української промисловості, на співпрацю України та МВФ і на перспективи для вибудови в Україні ефективної вертикалі влади.