Вiдео

Криза в Україні може допомогти Ірану позбутись санкцій

0 3499 0

Ще одна ключова міжнародна проблема – ядерні амбіції Ірану. Тегеран просить зняти санкції. Якщо це станеться, кількість нафти у світі збільшиться, а ціни на неї впадуть ще більше, що може додатково вдарити по Росії.

Нынешняя власть готова отдавать целые куски Украины для сохранения олигархического режима, - Соскин

0 5695 1

Существующая в Украине власть готова отдавать части территории Украины нашему генетическому врагу лишь бы сохранить себя и существующую в Украине олигархическую модель. Об этом в эфире UKRLIFE.TV рассказал директор Института трансформации общества Олег Соскин.

Юлія Тимошенко просить СБУ розслідувати факти продажу зброї та корупції в Міноборони

0 3907 0

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко з соратниками передали голові Служби безпеки України Валентину Наливайченку заяву про злочин на підставі фактів продажу зброї під час військових дій та фактів внутрішньої корупції в Міністерстві оборони та "Укроборонпромі".

Треба негайно відсторонити продажних генералів, які продавали зброю під час агресії Кремля, - Тимошенко

0 4634 0

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що проти посадовців Міноборони й інших силових відомств, які незаконно торгували зброєю, мають бути відкриті кримінальні справи і вони повинні понести покарання.

Україна стала центральною темою промови Барака Обами

0 3639 0

У Нью-Йорку триває Генеральна асамблея Організації об’єднаних націй, на яку з’їхалися лідери з усіх куточків світу. Останнім до учасників зібрання звернеться 

Презентація книги "Моральна сліпота. Втрата чутливості у плинній сучасності"

0 3243 0

Книга Зиґмунта Баумана та Леонідаса Донскіса, написана у формі живого філософського діалогу, про втрату чутливості через такі особливості сучасного людського життя, як атомізація, фрагментація, самотність, ізоляція, непевність, незахищеність і ненадійність.

Презентація книги "Публіцистика революційної доби (1917-1920 рр.)"

0 3558 0

У виданні представлено 800 статей, написаних і опублікованих С. Єфремовим з березня 1917 р. по червень 1920 р., в яких розкривається загальна авторська візія розвитку Української революції 1917-1921 рр.

Бойові дії відновляться протягом кількох місяців, - військовий експерт

0 8523 0

Ескалація конфлікту на сході України може відбутися у найближчі два місяці. Поштовхом для відновлення боїв може стати бажання зірвати вибори, або кроки уряду з придушення сепаратистів.

Україна грає роль «Солом'яного бичка», в якому Росія в'язне, - Магда

0 8038 0

Політичний експерт та історик Євген Магда прокоментував останні події в Україні.

На Заході не розуміють, чому Україна погодилась на "особливий статус", - Немиря

0 12003 0

Заступник голови партії "Батьківщина" Григорій Немиря наголосив, що на Заході не розуміють, чому Україна погодилася на "особливий статус" Донбасу. Також він зауважив, що Росія не повинна мати право вето на суверенний вибір народу України - європейську інтеграцію.