Вiдео

Навіщо харчуватися правильно? Абетка харчування. Випуск 1

0 43589 0

Ваша дитина не хоче їсти кашу зранку та псує собі апетит цукерками перед обідом? Питайлик та Смачнуля розкажуть, чому так важливо їсти корисну їжу та у яких продуктах містяться найважливіші компоненти для того, щоб ваша дитина була здоровою на енергійною.

В ближайшие два года в Украине должны появиться профессиональные юристы и экономисты, - Биденко

0 3944 0

Политолог Артем Биденко считает, что государство должно отправлять людей за границу на обучение. 

За події в Донбасі відповідальна вся українська еліта, - Магда

0 7475 0

Політичний експерт та історик Євген Магда переконаний, що вся українська еліта несе відповідальність за події, які наразі відбуваються на сході України.

Війна в Україні триватиме до повного виснаження, – експерт

0 12221 0

Стратегія протистояння російській загрозі на сході України сьогодні обговорювали у Вашингтоні де відбуваються одразу декілька міжнародних конференцій присвячених Україні. 

Между Украиной и Донбассом должна стоять стена, - Биденко

0 6846 0

Политолог и кандидат в народные депутаты Украины от «Блока Петра Порошенко» Артем Биденко считает, что закон «об особом статусе Донбасса» начинает процесс изоляции Донбасса.

Закон про особливий статус Донбасу - поступка Путіну, - Головатий

0 4476 0

Екс-міністр юстиції Сергій Головатий вважає, що підписання Закону про особливий статус Донбасу та відтермінування угоди про зону вільної торгівлі з ЄС є здачею Донбасу та поступками Володимиру Путіну.

Закон «про особливий статус Донбасу» - антиконституційний, - Головатий

0 5804 0

Екс-міністр юстиції Сергій Головатий розповів, що в законі «про особливий статус Донбасу» порушено щонайменше 5, 132, 140 та 143 статті Конституції України.

Порошенко змусив депутатів проголосувати за особливий статус Донбасу, - Головатий

0 7296 0

Політик та юрист Сергій Головатий прокоментував прийнятий 16 вересня закон про «особливий статус Донбасу» зазначивши, що проголосувати за нього народних депутатів змусив Президент України Петро Порошенко.

Каким должно быть МВД

0 6517 0

Директор Центра исследований правоохранительной деятельности Олег Мартыненко рассказал, каким должно быть МВД в Украине.

Иловайский котел - упущение генералов, - генерал Уманец

0 22359 0

Генерал-лейтенант в отставке Дмитрий Уманец считает, что «Иловайский котел» - это ошибка генералов, а не солдат или офицеров. Кроме этого он подчеркнул, что Президент Украины Петр Порошенко, прежде чем принимать какие-либо решения, должен объяснить свою позицию народу.