Вiдео

50 тысяч российских солдат на границе не позволят Украине идти в наступление, - Уманец

0 5174 0

50 тысяч российских солдат, которые стоят на границе, в любой момент могут пойти в бой, чтобы предотвратить наступление украинской армии.

Кримчани вважають, що Україна кинула їх напризволяще, - Матвієнко

0 3522 0

Переселенці з окупованого Криму потерпають від проблем, а влада України їм у цьому не допомагає.

В Генштабе России сидят монстры, а у Путина - маразм, - Уманец

0 6522 0

Генерал-лейтенант Дмитрий Уманец посоветовал Минобороны приглашать иностранных инструкторов, которые будут обучать украинских солдат.

Освобождение Савченко может разрешить ситуацию на Донбассе, - эксперты

0 5632 0

Освобождение Надежды Савченко – это политический компромисс Европы с Российской Федерацией, который возможно, поможет разрешить конфликт на Донбассе.

Китай буде зберігати нейтралітет, а потім проведе референдум на Далекому Сході, - Потєхін

0 3615 0

Є ризик війни Російської Федерації з усім світом. Китай їм не допоможе, він буде зберігати нейтралітет і чекати чим все закінчиться. 

Замороженого конфлікту в Україні не буде, - Потєхін

0 3977 0

Захід і людство не хочуть підняття рівня конфлікту на Сході, яким лякає Володимир Путін. Україні необхідно надати сучасне озброєнні і скоріш за все Захід на це піде. Замороженого конфлікту в Україні не вийшло, його не буде. З Донбасу не вийде Придністров’я. 

Третій Майдан надзвичайно потрібен Москві, - Потєхін

0 3473 0

Всі кроки Путіна зараз направлені на визнання самопроголошених республік, проте в Мінських домовленостях немає жодного слова про визнання «ДНР» та «ЛНР».  В Україні це неможливо, тому що це спровокує третій Майдан. Саме цього і добивається Росія, щоб зруйнувати Україну. 

Путін не зупиниться: Україні загрожує терористична та пропагандистська війна, - Матвієнко

0 9504 2

Україна повинна бути готова до ескалації конфлікту на Донбасі та терористичних атак, які можуть поширитися на інші території країни.

Бизнес огласил требования к правительству Украины

0 13251 3

Представители бизнеса и профессиональных бизнесовых ассоциаций провели конгресс, на котором озвучили совместные требования со стороны бизнеса к власти.

У Путіна недостатньо сил, щоб воювати з Україною, - Березюк

0 8942 0

Володимир Путін буде наступати, тому що йому необхідний суходільний коридор у Крим. Проте в нього не вистачить сил, щоб воювати з Україною, бо українська армія набагато сильніша за російську.