Вiдео

Блокада прижимает Крым к России, - Дмитрий Галкин

0 21597 1

Блокада Крыма невыгодна Украине, и играет, прежде всего, на руку России.

Низький рейтинг Яценюка означає, що він повинен подати у відставку, - Матвієнко

0 3571 0

"Народний фронт" не брав участь у місцевих виборах, а поточний рівень електоральної підтримки Арсенія Яценюка коливається на рівні 1%, що, фактично, означає відставку уряду.

Украина не пользуется ухудшением отношений России и Турции, - Дмитрий Галкин

0 4140 0

Вовлеченность России в сирийский конфликт нарушила внешнеполитическое единство между Россией и Турцией. Теперь Турция может открыто поднимать вопрос о ситуации с Крымом.

Росія повинна відшкодувати Україні збитки, завдані війною, - Матвієнко

0 3561 0

Після повернення окупованих територій до складу України, політикам доведеться відбудовувати зруйновану інфраструктуру та відновлювати пам’ятки історичної цінності.

Волонтери становлять більшу загрозу для влади, ніж сепаратисти, - політолог

0 3733 0

Хвиля репресій щодо волонтерів та добровольців - це превентивний захід влади проти політично активних членів суспільства.

Радикалы должны сильнее наступать на власть, - Александр Пасхавер

0 20031 4

Радикальные силы, которые отстаивают европейские ценности и хотят более решительных изменений, должны сильнее наступать на украинскую власть.

Парацетамол способствует болезни аутизма у детей, - врач Андрей Примак

0 8415 0

Парацетамол резко снижает температуру тела, посредством снижения концентрации антиоксидантных и детоксионных веществ в организме, поэтому прием парацетамола повышает риск заболевания аутизмом у детей.

Радники Мінсоцполітики у регіонах мають відчутно допомогти переселенцям, - Сергій Марущенко

0 4481 0

Радники Міністра соціальної політики України у регіонах мають допомагати та координувати роботу щодо вирішення нагальних питань внутрішньо переміщених осіб, а також допомагати у налагодженні комунікацій між переселенцями та Мінсоцполітики та швидкому обміні інформацією щодо соціального захисту.

«ДНР» та «ЛНР» – це королівства кривих дзеркал, - Василь Яблонський

0 6467 0

На окупованих територіях з’являються квазідержавні утворення, що мають на меті легітимізувати «ДНР» та «ЛНР» в першу чергу перед населенням цих територій.

США нацелены на изоляцию России, - Дмитрий Галкин

0 16531 7

Позиции США в отношении России становятся более жесткими. США демонтративно дают понять, что у них нет взаимного интереса с Россией, соответственно, политический курс взят на международную изоляцию Российской Федерации.