Вiдео

Мы видели эту стену: и мышь проскочит и кролик проползет, - Джангиров

0 15602 0

Политический консультант Дмитрий Джангиров порекомендовал Премьер-министру Украины Арсению Яценюку перенимать опыт австралийцев в строительстве заградительных сооружений. 

Міністерство внутрішніх справ саботує розслідування подій на Майдані, - адвокат

0 99918 0

Адвокат родин Небесної сотні Павло Дикань вважає, що Міністерство внутрішніх справ не допомагає Генеральній прокуратурі у розслідуванні подій на Майдані. 

Фільм про Надію Савченко об`їхав пів-України

0 5658 0

Режисер фільму "НАША НАДІЯ" Володимир Тихий розповів про документальні зйомки, на яких побудовано сценарій фільму, про операторів, які переслідуються російськими службами. 

Нужен ли Путину пророссийский Парламент в Украине?

0 6746 1

Политический консультант Дмитрий Джангиров прокомментировал предстоящие парламентские выборы в Украине и рассказал о тех финансовых структурах, которые увеличивают свои активы, не смотря на глубокий экономический спад в стране.

Хто використовує в Україні гібридну війну?

0 4037 0

Політолог, кандидат політичних наук, директор Центру суспільних відносин Євген Магда присвятив свій блог темі гібридної війни, що дуже актуальна зараз. 

Потрібно створити єдиний координаційний центр, який пов’яже всі події на Майдані, - адвокат родин Небесної Сотні

0 3202 0

Адвокат родин Небесної сотні Павло Дикань вважає, що в Україні потрібно створити єдиний координаційний центр з питань подій на Майдані, за словами адвоката, це допоможе у розслідуванні.

Політики використовують Небесну сотню, як козир у Європі, - дружина героя Небесної сотні

0 3833 0

Дружина героя Небесної сотні Наталя Бойків вважає, що політики використовують загиблих на Майдані героїв, як козир у закордонних поїздках, тому й досі не присвоїли їм звання «Героїв України».

"Батькивщина" займет второе место на выборах - это важно для сохранения демократии в стране, - Галкин

0 3964 0

Политолог Дмитрий Галкин считает, что на предстоящих парламентских выборах второе место займет партия «Батькивщина», это позволит сохранить в Украине демократию. 

Україна не передала до міжнародного суду докази провини Януковича, - Батрин

0 4146 0

Юрист та експерт з газових питань Станіслав Батрин розповів, що Україна повинна передати до Міжнародного суду докази провини Віктора Януковича за події на Майдані. 

У Януковича появилась возможность сохранить свои активы на Донбассе, - Галкин

0 9204 4

Политический эксперт Дмитрий Галкин считает, что закон «об особом статусе Донбасса» позволяет Януковичу и его окружению сохранить их активы на востоке Украины.