Вiдео

Всё станет ясно после назначения Зеленским главы Администрации Президента, - Сергей Постоловский

0 39031 3

Политолог Сергей Постоловский в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал результаты президентских выборов и рассказал, когда можно будет судить о будущем президентстве Владимира Зеленского.

Як вчителі можуть протистояти булінгу? - Практичні поради

0 1518 1

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про права та обов'язки вчителів та їх юридичні можливості у протистоянні булінгу.

Зеленский будет работать президентом у премьера Тимошенко, - Андрей Золотарёв

0 4661 0

Андрей Золотарёв сделал прогноз результатов парламентских выборов.

Олигархический кооператив принял решение о создании парламентской республики де-факто, - Золотарёв

0 3793 0

Андрей Золотарёв рассказал о возможности перехода Украины к парламентской республике.

Два НАТО та ілюзії США - Андрій Веселовський

0 1699 0

Український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Арабській Республіці Єгипет, постійний Представник України в ЄС у 2008–2010, генеральний консул України в Торонто (Канада) Андрій Веселовський в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про поточний стан НАТО, можливості для розвитку цього військово-політичного блоку, а також перспективи взаємодії України з ним.

Особиста безпека Зеленського – це питання номер один, – Андрій Ніцой

0 2410 0

Директор Центру стратегічних розробок Андрій Ніцой в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував передвиборну ситуацію в Україні та наголосив на актуальності мовного питання у виборчій кампанії.

Алексей Якубин: Порошенко может полностью исчезнуть с политической арены Украины

0 22434 4

Новое интервью с политологом Алексеем Якубиным на UKRLIFE.TV: обстановка в Украине накануне выборов и как она изменится уже 22 апреля 2019 года.

Говоримо про вибори: Як відбувається повторне голосування у другому турі виборів Президента України?

0 2013 0

Цей випуск програми "Говоримо про вибори" окреслює головні нюанси, які треба врахувати в день голосування в другому турі виборів Президента України 21 квітня 2019 року, щоби правильно вчинити свій акт волевиявлення.

Донбас SOS про пенсійні справи переселенців та виконання рішень судів щодо пенсійних виплат

0 408 0

Юрист ГО Донбас SOS Артем Фоменко розповів глядачам UKRLIFE.TV про пенсійні виплати внутрішньо переміщеним особам та про виконання рішень суду в пенсійних справах (поновлення пенсій, виплату заборгованостей тощо).

Історія трьох жінок і двох режимів у книжці ''Стигма окупації'' Олени Стяжкіної

0 365 2

Гостя програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV" - Олена Стяжкіна, докторка історичних наук, професорка. Вона представила свою нову книжку "Стигма окупації: радянські жінки у самобаченні 1940-х років", де йдеться про долі жінок в умовах окупації нацистськими військами та у перші роки після вигнання нацистів.