Вiдео

Отмена депутатской неприкосновенности повлечёт мощный перекос власти в сторону Президента - Александр Кочетков

0 335 1

Политический аналитик Александр Кочетков о протестах у Верховной Рады, годовщине Майдана, миротворцах на Донбассе и политических последствиях отмены депутатской неприкосновенности.

Новая тема в российских СМИ: внутренние враги, пятая колонна и американские шпионы, - Леонид Гозман

0 458 0

Леонид Гозман, российский оппозиционный политик, президент Фонда "Перспектива", рассказал UKRLIFE.TV о том, как на главное место среди тем СМИ в России вдруг вышла тема борьбы с внутренним врагом и американскими шпионами.

"Великий Жовтень: фальстарт? Новий Майдан? Революція? Що далі й що робити?" - Карасьов, Небоженко, Матвієнко

0 486 0

Трансляція UKRLIFE.TV прес-конференції на тему "Великий Жовтень: фальстарт? Новий Майдан? Революція? Що далі й що робити?" в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 20 жовтня 2017 року.

Our Money In Politics v.3.0 by IFES Ukraine

0 158 0

Full English version of the 3rd Forum "Our Money In Politics" discussion about government funding of political parties.

Кохання, історія та філософія в збірці оповідань "Стежка в долонях" Оксани Щирби

0 945 2

Письменниця та телерадіоведуча Оксана Щирба та директор видавництва "Саміт-книга" Іван Степурін представили збірку оповідань, нарисів та повістей " Стежка в долонях".

Влада показала протестувальникам, що вона не слухає і не чує, - Олександр Алфьоров

0 1725 0

Спікер партії "Національний корпус" Олександр Алфьоров розповів про те, як проходить акція протесту під Верховною Радою та яка роль у цьому "Національного Корпусу", дав свою оцінку святкування Дня захисника України 14 жовтня 2017 року, а також вказав на те, яким буде найгірший варіант для майбутніх Президентських виборів.

Алексей Якубин: Попытки радикально раскрутить протест у Верховной Рады ещё возможны

0 5354 4

Политолог Алексей Якубин в эфире UKRLIFE.TV прокомментировал протестные акции у Верховной Рады, а также медицинскую реформу в Украине и фактическое образование новой коалиции в парламенте. 

Дострокові парламентські вибори – остання соломинка діючої влади, - Вадим Карасьов

0 6245 1

Виступ директора Інституту глобальних стратегій Вадима Карасьова на прес-конференції "Великий Жовтень: фальстарт? Новий Майдан? Революція? Що далі й що робити?" у прес-центрі "Інтерфакс-Україна" 20 жовтня 2017 року. В своєму виступі він прокоментував протести в Києвві, їх потенціал та можливі наслідки.

Медична реформа акумулює потаємний виборчий фонд, - Костянтин Матвієнко

0 1309 1

Виступ експерта корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтина Матвієнка на прес-конференції "Великий Жовтень: фальстарт? Новий Майдан? Революція? Що далі й що робити?" у прес-центрі "Інтерфакс-Україна" 20 жовтня 2017 року. В своєму виступі він прокоментував реформи: пенсійну, медичну, судову, а також майбутні вибори до місцевих громад.

У Украины нет долгосрочной национальной идеи, - Лариса Ившина

0 2982 0

Лариса Ившина, главный редактор газеты "День", в своём интервью каналу Ukrlife.TV представила книгу "Корона або Спадщина Королівства Руського", в которой изложен оригинальный концепт истории Украины, развенчала некоторые исторические мифы о гетьмане Скоропадском, Симоне Петлюре, а также подчеркнула важность создания Украиной своей долгосрочной национальной идеи.