Вiдео

Росія може використати Мінські домовленості проти України в суді ООН, - Станіслав Батрін

0 2090 0

Станіслав Батрін розповів у ефірі UKRLIFE.TV про подробиці судового позиву України проти Росії до Міжнародного суду ООН.

Концерт групи "The Heavenly River" в студії Ukrlife.TV

0 617 0

Дивіться концерт ethno-jazz гурту "The Heavenly River" в студії Ukrlife.TV, а також дізнайтеся більше про культуру Індії та її музику.

Дитячий фольклорний ансамбль "Зернятко" привітав Україну традиційними різдвяними піснями

0 329 1

Дитячий фольклорний ансамбль "Зернятко" під керівництвом Раїси Заклецької заспівали традиційних святкових пісень та розповіли про українські народні звичаї у святкуванні Водохреща, Маланки, Різдва

Виктор Небоженко: Отношение Трампа к Украине выработается к августу-сентябрю 2017 года

0 2149 0

Политолог, директор социологической службы "Украинский барометр" Виктор Небоженко на пресс-конференции в агенстве "Интерфакс-Украина" 20 января 2017 года рассказал о том, какими тремя путями может пойти Дональд Трамп после инаугурации и о том, какой вероятнее всего будет позиция США относительно Украины.

Два "шедевральних" рішення уряду в 2017 році, - Костянтин Матвієнко

0 1492 0

Виступ Костянтина Матвієнка на прес-конференції "Інтерфакс-Україна", в якому він прокоментував стосунки Трампа та Манафорта із представниками української політики. Крім цього, експерт відмітив рішення українського уряду, яким він дав іронічну оцінку як "шедевральних".

Вадим Карасьов: Трамп не має історії відносин з теперешньою українською владою

0 1537 0

Виступ Вадима Карасьова на прес-конференції "Інтерфакс-Україна", в якому він висловив дві тези щодо правління Трампа та дав свою оцінку стосунків нового президента США з українською владою.

Юрист-международник о письме Януковича Путину и о легитимности экс-президента

0 660 0

Михаил Буроменский прокомментировал обнародование письма Виктора Януковича к Владимиру Путину с просьбой ввести в Украину войска РФ, а также представил своё экспертное мнение по вопросу легитимности Виктора Януковича как Президента на момент составления этого письма.

Віра Соловйова презентує книжки Євгена Сверстюка, - Дух і Літера на Ukrlife.TV

0 152 0

В новому випуску програми "Дух і Літера" Віра Соловйова презентувала книжки відомого українського письменника Євгена Сверстюка.

Дмитро Корчинський: Україні була потрібна п'єса про АТО - так з'явилася ''Посттравматична рапсодія''

0 3845 5

Дмитро Корчинський про обставини та історію написання своєї п'єси "Посттравматична рапсодія" і сучасне українське мистецтво.

Правительство и социальный блок скачут на дохлой лошади, - Владимир Дубровский

0 3000 7

Владимир Дубровский, член Нестеровской группы, в эфире Ukrlife.TV рассказал о концепции социального договора коррупционного консенсуса и его составляющих, а также путях его разрушения. Кроме того, эксперт рассказал о проблемах украинской экономики, в частности минимальной заработной плате, излишнем государственном регулировании и недостатках налоговой системы для частных предпринимателей.