Професійно про суд

Про довіру до суду й міжнародних експертів, законність, справедливість і зрозумілість судових рішень

0 28574 1

З метою створення діалогового майданчику для фахового та відвертого обговорення актуальних  питань судочинства в Україні Рада Європи, діючи через свої проєкти, зокрема проєкт «Підтримка судової влади України в забезпеченні кращого доступу до правосуддя»,  продовжує серію публікацій експертних дискусій «Професійно про суд».

Про взаємовідносини між суддями й адвокатами, незалежність та професійність суддів і адвокатів

0 7474 2

З метою створення діалогового майданчику для фахового та відвертого обговорення актуальних  питань судочинства в Україні Рада Європи, діючи через свої проєкти, зокрема проєкт «Підтримка судової влади України в забезпеченні кращого доступу до правосуддя»,  розпочинає серію публікацій експертних дискусій «Професійно про суд».

О европейских стандартах правосудия, о доверии к судам, коррупции в судах и судебных реформах

0 9744 3

Право на справедливий суд – це цінність кожного з нас. З метою створення діалогового майданчику для фахового та відвертого обговорення актуальних  питань судочинства в Україні Рада Європи, діючи через свої проєкти, зокрема проєкт «Підтримка судової влади України в забезпеченні кращого доступу до правосуддя»,  розпочинає серію публікацій експертних дискусій «Професійно про суд».