Як уникнути добровільно-примусових внесків

В наш час доволі часто зустрічається ситуація, коли батьки вимушені платити за дитину так звані благодійні внески для садочка, школи, або іншого учбового закладу.

Втім, благочинністю тут навіть не "пахне". Ті внески, як кажуть люди, - добровільно-примусові. Завідуючі дошкільних закладів просто називають батькам конкретну суму, котру треба сплатити у касі на потреби закладу. В одних це - 100 грн, в інших - 200 дол.

Юрист Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Щербатюк розповість усе про сплату добровільних внесків у школах та садочках, дасть практичні поради та конкретні інструкції до дій у випадку, якщо Вас примушують сплачувати "добровільні внески".

"Добровільний внесок має сплачуватись тільки у добровільному порядку. Відповідно усі інші способи примушення батьків до сплати внесків - є незаконними. Коли батькам ставлять вимогу, або вносять до списку заборгованості по благодійній допомозі - це порушує їх права", - зауважив Щербатюк.

Схожi сторiнки

Как оформить сделку купли-продажи недвижимости в Крыму по законам Украины

0 8387 0

Как зарегистрировать сделу о купли-продажи недвижимости в Крыму по украинскому законодательству и в правовом поле Украины, чтобы в будущем обезопасить себя от признания договора недействительным.

Об изменениях в законах для переселенцев из зоны АТО и Крыма

0 7186 0

Украинские банки отказывают крымчанам в использовании всего спектра банковских услуг, а от переселенцев из зоны АТО требуют декларацию о том, что они не совершали преступлений, находясь на этой территории.

Как перенести бизнес из зоны АТО и Крыма на подконтрольные Украине территории

0 8444 0

Из-за оккупации Крыма и Донбасса бизнес в этих регионах стоит перед необходимостью перемещаться на подконтрольные Украине территории.