Права людини

Права людини

Випуски:

Что делать, если на вас составляют протокол об административном нарушении

0 5696 0

Адвокат Евгения Закревская рассказала о рекомендациях и действиях в случае, если на Вас составляют протокол об административном нарушении.

Відсутність прописки - не підстава для відмови у видачі паспорту

0 3508 0

Виконавчий директор ВБО "Українська фундація правової допомоги" Микола Сіома повідомив, що відсутність прописки не може завадити людині отримати паспорт громадянина України.

Як отримати український паспорт

0 4133 0

Паспорт — це документ, який підтверджує особу та громадянство його власника. Кожен громадянин України обов’язково повинен мати свій власний паспорт.

Как вести себя при обыске

0 5113 0

Адвокат Денис Овчаров рассказал об обысках в современной Украине, а также дал чёткие рекомендации, что делать в случае, если у Вас хотят провести или проводят обыск.

Що робити, коли вас зупинив представник ДАІ

0 4797 0

Представник Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів Марина Цапок розповіла, що робити автомобілісту, коли його зупиняє інспектор ДАІ.

Що робити, якщо вас хоче обшукати представник ДАІ

0 3351 0

Представник Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів Марина Цапок розповіла, що робити автомобілісту, коли ДАІ намагається обшукати його автівку.

Як діяти, якщо ДАІ накладає на вас адміністративне стягнення

0 3783 0

Представник Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів Марина Цапок розповіла, як діяти автомобілісту, якщо інспектор ДАІ накладає на нього адміністративне стягнення.

Як боротися з трудовим рабством

0 4372 0

Представниця Міжнародного правозахисного центру "Ла Страда Україна" Тетяна Татуревич розповіла про трудове рабство та як з ним боротися. 

Як захиститися від сексуального насильства в сім'ї

0 13520 0

Прийнято вважати, що діти найчастіше зазнають сексуального насильства в сім'ї. Але як захиститись жінці, яка зазнає ґвалтування від власного чоловіка?

Як захиститися від фізичного насильства в сім'ї

0 3638 0

Фізичне насильство в сім'ї - це навмисне нанесення побоїв, тілесних ушкоджень одного члена сім'ї іншому, яке може призвести чи призвело до порушення нормального стану фізичного чи психічного здоров'я або навіть до смерті постраждалого.

Тонкощі Закону про бенефіціарів юридичних осіб

0 7345 1

14 жовтня 2014 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів».

Что таит в себе закон о люстрации?

0 5918 0

Юрист и правозащитник Анна Маляр рассказала, что в законе о люстрации спрятаны такие нормы, которые многим людям помогут ее избежать. 

Європейський Суд захистив право українців на страйк

0 4078 0

Представник Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Щербатюк розповів про права профспілок та про те, що змінилося з нещодавнім рішенням Європейського суду з прав людини. 

На які пільги можуть розраховувати учасники АТО?

0 12581 1

Представник Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Щербатюк розповів, на які пільги мають право учасники АТО і яким чином вони можуть їх отримати.

П'ять кроків по плануванню та проведенню акцій

0 2805 0

Юрист Олександра Матвійчук розповіла про планування та проведення зборів та акцій, як ефективного способу привернення уваги до суспільних проблем громадськості, осіб та органів.