Волонтери допомагають переселенцям

В Україні триває кампанія з допомоги внутрішньо переміщеним особам, що постраждали від військових конфліктів. Про деякі віхи цього процесу глядачам UKRLIFE.TV розкажуть його безпосередні учасники - волонтери.

"У нас не було свого фонду і, по суті, немає досі. Принаймні, в Одеській області ми ще не навчилися працювати зі збором грошей. Тому ми використовували, в основному, гроші особисті, які брали з власних ресурсів. Їх не було шкода - адже питання стояли доленосні й ми не думали про те, що витрачаємо ці гроші для чужих людей", - Георгій Блощиця, голова Одеської обласної організації ВГО "Соціальна солідарність".

Дивіться також: Переселенці – це не тягар, а соціальна інвестиція в майбутнє України, - Лук'яненко

---------

Проект здійснюється за підтримки Данської ради з питань біженців.

Схожi сторiнки

Анатолій Тобілко: «Робота журналіста на війні і робота військового журналіста – це дві різниці»

0 2290 0

У рамках проекту «Підтримка журналістської освіти в Україні» Анатолій Тобілко розповідає про  особливості роботи журналістів в зоні бойових дій і роботу військового журналіста.

У Миколаєві залишаються понад 8,5 тис. переселенців з Криму та Донбасу

0 1631 0

З початком АТО у місті та області з'явилася нова категорія внутрішньо переміщених осіб - мешканці Донбасу, які втекли від війни, і які потребували не тільки розміщення, а й психологічної допомоги.

Табор в центре города: проблема переселенцев-ромов в Одессе

0 2103 1

Журналисты помогли переселенцам обратиться за помощью в горсовет, однако только трое людей из целого табора согласились на предложенный муниципалитетом вариант жилья.

Коментарi

comments powered by Disqus