Радники Мінсоцполітики у регіонах мають відчутно допомогти переселенцям, - Сергій Марущенко

Радники Міністра соціальної політики України у регіонах мають допомагати та координувати роботу щодо вирішення нагальних питань внутрішньо переміщених осіб, а також допомагати у налагодженні комунікацій між переселенцями та Мінсоцполітики та швидкому обміні інформацією щодо соціального захисту.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів начальник Управління організації соціального захисту постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій Міністерства соціальної політики Сергій Марущенко.

Повне інтерв'ю дивіться в ефірі UKRLIFE.TV.

Дивіться також: Переселенці – це не тягар, а соціальна інвестиція в майбутнє України, - Лук'яненко

Схожi сторiнки

Анатолій Тобілко: «Робота журналіста на війні і робота військового журналіста – це дві різниці»

0 2290 0

У рамках проекту «Підтримка журналістської освіти в Україні» Анатолій Тобілко розповідає про  особливості роботи журналістів в зоні бойових дій і роботу військового журналіста.

У Миколаєві залишаються понад 8,5 тис. переселенців з Криму та Донбасу

0 1632 0

З початком АТО у місті та області з'явилася нова категорія внутрішньо переміщених осіб - мешканці Донбасу, які втекли від війни, і які потребували не тільки розміщення, а й психологічної допомоги.

Табор в центре города: проблема переселенцев-ромов в Одессе

0 2104 1

Журналисты помогли переселенцам обратиться за помощью в горсовет, однако только трое людей из целого табора согласились на предложенный муниципалитетом вариант жилья.

Коментарi

comments powered by Disqus