Погляд

Погляд

Випуски:

Катерина Цецура: У США значно розвиненіша практична підготовка студентів журналістики

0 3068 0

У рамках виконання проекту зі сприяння журналістській освіті в Україні, за сприяння Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, віртуальним гостем студії була Катерина Цецура - професор, Директор аспірантури і докторантури Gaylord Коледжу журналістики і мас-медіа університету штату Оклахома в США, яка викладає стратегічні комунікації, концептуальні медіа теорії, кризові комунікації, публічну дипломатію та інші курси.

Головний інструмент журналіста - ноги, потім - голова, потім - диктофон, - Юрій Макаров

0 3907 2

В рамках проекту «Підтримка журналістської освіти в Україні», який на кошти Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні реалізовує «Центр підтримки журналістів», до студії UkrLife.TV прийшов відомий журналіст, письменник, документаліст Юрій Макаров. 

Месседжів з України в Європі замало, - історик Ігор Жалоба

0 2687 0

У рамках проекту «Підтримка журналістської освіти в Україні» в студії UKRLIFE.TV про внутрішню та зовнішню інформаційну політику говорить Ігор Жалоба - історик (доктор історичних наук), професор, завідувач кафедри дипломатичної і консульської служби Дипломатичної академії України при МЗС України.

Україна медійна: на порозі інформаційної революції, - відкрита лекція Гліба Головченка

0 2433 3

В рамках проекту «Підтримка журналістської освіти в Україні», Заслужений журналіст України Гліб Головченко прочитав лекцію на тему "Україна медійна:  на порозі інформаційної революції".

За даними системи "Медиалогия" Крим.Реалії є другим найбільш цитованим ЗМІ в Криму, - директор української служби Радіо Свобода Мар'яна Драч

0 3003 0

Жителі окупованого Донбасу та Криму повинні знати що відбувається у інших регіонах України. Саме це зумовлює нинішню політику редакції Радіо Свобода – висвітлювати події проблемних регіонів України та зосереджуватися на конкретних загальноукраїнських проблемах. Головне у висвітленні буремних подій - це дотримання журналістських стандартів та критичне мислення.

У Миколаєві залишаються понад 8,5 тис. переселенців з Криму та Донбасу

0 1177 0

З початком АТО у місті та області з'явилася нова категорія внутрішньо переміщених осіб - мешканці Донбасу, які втекли від війни, і які потребували не тільки розміщення, а й психологічної допомоги.

Табор в центре города: проблема переселенцев-ромов в Одессе

0 1697 1

Журналисты помогли переселенцам обратиться за помощью в горсовет, однако только трое людей из целого табора согласились на предложенный муниципалитетом вариант жилья.

Волонтери допомагають переселенцям

0 1169 0

В Україні триває кампанія з допомоги внутрішньо переміщеним особам, що постраждали від військових конфліктів. Про деякі віхи цього процесу глядачам UKRLIFE.TV розкажуть його безпосередні учасники - волонтери.

Тут можна зібратися з думками і вирішити як жити далі, - Андрій Мірчук

0 2206 0

Команда ЦПЖ побувала у Дніпропетровську. Ось декілька фрагментів нашого спілкування з вимушеними переселенцями та представниками організацій, які їм допомагають.

На цьому етапі ВПО може допомогти тільки держава, - Тетяна Гладкова

0 1703 0

Команда ЦПЖ побувала у Дніпропетровську. Ось декілька фрагментів нашого спілкування з вимушеними переселенцями та представниками організацій, які їм допомагають.

Григорій Немиря: “Врегулювання проблеми вимушених переселенців – це загальносуспільний інтерес”

0 4214 0

Протягом довгого часу уряд ігнорував проблему вимушених переселенців, і лише нещодавно на політичному рівні відбулося усвідомлення комплексності проблеми.

Радники Мінсоцполітики у регіонах мають відчутно допомогти переселенцям, - Сергій Марущенко

0 2248 0

Радники Міністра соціальної політики України у регіонах мають допомагати та координувати роботу щодо вирішення нагальних питань внутрішньо переміщених осіб, а також допомагати у налагодженні комунікацій між переселенцями та Мінсоцполітики та швидкому обміні інформацією щодо соціального захисту.

Перенесення бізнесу із зони АТО та Криму проходить досить успішно, - Ковтуненко

0 3018 1

В Україні триває кампанія з допомоги внутрішньо переміщеним особам із зони АТО та Криму. Перенесення бізнесу з окупованих територій проходить досить успішно.

Жодна сегрегація внутрішньо переміщених осіб - неприпустима, - Покальчук

0 1977 0

Жодна дискримінація по відношенню до переселенців зі сходу України та Криму, яка полягає в обмеженні їх прав - неприпустима. Навпаки, внутрішньо переміщені особи потребують від держави соціального та юридичного захисту.

В Україні офіційно 1 мільйон 570 тисяч внутрішніх переселенців, - Жанна Лук’яненко

0 1184 0

На сьогодні в Україні офіційно органами міністерства соціального політики зареєстровано 1 мільйон 570 тисяч внутрішньо переміщених осіб.