Про справжню музику з Вікторією Зубенко

Про справжню музику з Вікторією Зубенко

Випуски:

Музика виростає з тиші, - піаніст Юрій Кот

0 3909 1

Гість програми "Про справжню музику з Вікторією Зубенко" на UKRLIFE.TV піаніст Юрій Кот поділився із глядачами своїми думками про український піанізм, сучасну і класичну музику, молоде покоління, творчу фантазію, магію харизми виконавців, "одяг" і сутність.

Сучасна класична музика - про чесність, у ній не вийде збрехати, - контрабасист Назарій Стець

0 4377 3

Гість програми "Про справжню музику з Вікторією Зубенко" на UKRLIFE.TV - Назарій Стець, соліст (контрабас) Національного ансамблю солістів України "Київська Камерата". Він пригадав для глядачів історію про свій вибір контрабасу як інструменту, розповів про сучасних контрабасистів, доробком яких він надихається, продемонстрував деякі прийоми гри на контрабасі та поділився досвідом життя у професії музиканта.

Ансамбль La Cesta грає барокову музику на історичних інструментах і автентичними прийомами

0 5188 2

Музиканти ансамблю "La Cesta" розповіли про особливості своєї гри та запросили глядачів на свій концерт 2 лютого 2017 року. 

Концерт групи "The Heavenly River" в студії Ukrlife.TV

0 6151 2

Дивіться концерт ethno-jazz гурту "The Heavenly River" в студії Ukrlife.TV, а також дізнайтеся більше про культуру Індії та її музику.

Жінки-диригенти – це нове явище в світовій симфонічній музиці, - Наталія Пономарчук

0 5786 1

В новому випуску програми "Музичний стрій" до студії Ukrlife.TV завітала Наталія Пономарчук. В інтерв'ю мова пішла про жінок-диригентів, їх роль та значення в світовій музиці.

Музичний Стрій. В гостях найкращий гітарист України Марк Топчій

0 7605 2

В новому випуску програми "Музичний Стрій" з ведучою Вікторією Зубенко до студії Ukrlife.TV завітав український гітарист Марк Топчій. В інтерв'ю мова пішла про гру на класичній гитарі. Також Марк продемонстрував своє володіння цим музичним інструментом, виконавши музикальні композиції. Крім того, Марк Топчій запрошує на концерт "Різдвяна палітра":

''Французьке різдво'' у Києві - це коли оркестр і хор поєднуються з художником для створення картини

0 5210 1

Музично-візуальний перформанс ''Французьке різдво'' відбудеться 29 грудня 2016 року в конгрес-холі "Президент Готелю" Києва.

Музичний стрій. В гостях піаніст В'ячеслав Грязнов

0 5908 1

В гостях програми "Музичний стрій" соліст Московської філармонії, піаніст В'ячеслав Грязнов.