Інтерв'ю на UKRLIFE.TV

Інтерв'ю на UKRLIFE.TV

Випуски:

Державні послуги онлайн: рекомендації для українців, - Донбас SOS

0 453 0

Юрист ГО Донбас SOS Фоменко Артем розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, які важливі державні онлайн-послуги надаються нині в Україні: електронні черги, робота з Пенсійним Фондом та фіскальною службою, податкові та бізнес-послуги, сервісний центр МВС, е-демократія, "е-Малятко" тощо.

Не беручи відповідальності за пам'ять про жахи минулого, ми продовжуємо жити в них, - Довгополова

0 1615 0

Гостя програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV" - доктор філософських наук Оксана Довгополова. В інтерв'ю велася мова про "пастки" історичної пам'яті та можливості "перезавантаження" історичної свідомості, про вшанування відомих та невідомих жертв війни та історичних злочинів.

Про свідомий вибір у країні виборчих мрій і скандалів, - Євген Бистрицький

0 1341 0

Євген Бистрицький, філософ, один із засновників "Виборчої ради України", в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про діяльність своєї організації, головні запитання до кандидатів в Президенти України, а також про загрози популізму та важливість контролю громадянського суспільства за виконанням обіцянок кандидатів.

Безпекові ризики для виборів Президента нажаль існують, - Олег Саакян

0 2048 2

Політолог Олег Саакян розповів в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV про можливості для фальсифікації та зриву виборів в Україні, а також про найбільш вірогідні сценарії виборів у другому турі.

Говоримо про вибори: Хто і як фінансує вибори в Україні?

0 581 0

В сьомому випуску програми "Говоримо про вибори" ви дізнаєтеся про джерела фінансування політичних партій та кандидатів в президенти, обмеження та правила, за якими можна проводити фінансування, а також думку самих українців, чи згодні вони фінансово підтримувати партії та кандидатів в президенти.

Як поводитися після попередження про стихійне лихо? - Начальник ГТУЮ Києва Станіслав Куценко

0 472 1

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, що робити після попередження про небезпечні погодні умови, зокрема такого стихійного лиха, як ураган, - а також як отримати компенсацію за отримані збитки.

Почему, согласно опросу КМИС, отношение украинцев к россиянам улучшилось? - Елена Галкина

0 8967 7

Доктор исторических наук и политический аналитик Елена Галкина в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудила результаты исследования отношения украинцев к россиянам и Российской Федерации, проведённым Киевским международным институтом социологии, а также рассказала о феномене Зеленского в украинской политике.

Андрей Золотарёв: Постмодерн "жизни по-новому" догнал самого Порошенко

0 47939 8

Известный политтехнолог Андрей Золотарёв в своём интервью каналу Ukrlife.TV подробно изложил предвыборные стратегии в разных политических силах: команде Порошенко, Зеленского, бело-синего лагеря, а также указал на угрозу от фактора силы на этих выборах.

На цих виборах українцям треба голосувати одразу ''по-дорослому'', - Борис Беспалий

0 2397 2

Політичний експерт Борис Беспалий у студії UKRLIFE.TV порівняв між собою трьох головних претендентів на вихід у другий тур президентських виборів, а також пояснив, чому на цих виборах потрібно голосувати одразу "по-дорослому".

На предвыборной войне компроматов все средства хороши, - Александра Решмедилова

0 14621 3

Политолог Александр Решмедилова в своём интервью каналу Ukrlife.TV проанализировала ход предвыборной кампании в Украине, отметив значение войны компроматов, которые используются разными политическими силами, а также об угрозах, связанных с противостоянием силовых структур.

Украина должна стать частью усиливающейся периферии Европейского Союза, - Владислав Иноземцев

0 2556 2

Директор Центра исследований пост-индустриального общества и российский экономист Владислав Иноземцев в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о статье, написанной совместно с Михаилом Кухаром, в которой речь идёт об укреплении периферии Европейского Союза и перспективах Украины в интеграции эту периферию.

Алексей Арестович: Почему Верховного Главнокомандующего на переправе не меняют?

0 102697 32

Политический и военный эксперт Алексей Арестович в интервью UKRLIFE.TV прокомментировал недавний скандал с Укроборонпромом, а также рассказал о том, кто из кандидатов в Президенты Украины на выборах 2019 года пользуется доминирующей поддержкой со стороны Запада.

Зеленский деморализует бело-синий электорат, - Алексей Вороненко

0 3251 1

Политолог и политтехнолог Алексей Вороненко в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал ход предвыборной кампании и ситуацию в штабах основных украинских политических сил.

Когда нет борьбы идей, начинается борьба улиц, - Светлана Кушнир

0 2285 4

Политолог и политконсультант Светлана Кушнир в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказала о ходе предвыборной кампании в Украине, рисках и возможностях фальсификации выборов и опасности "украденной победы".