ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИБОРЧИХ ПРАВ ВПО В УКРАЇНІ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИБОРЧИХ ПРАВ ВПО В УКРАЇНІ

Випуски:

Юрій Гримчак про прописку та внутрішню міграцію в Україні

0 3598 0

Виступ Юрія Гримчака, заступника міністру з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб в Україні, на конференції "Забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб в Україні" 24 березня 2017 року в Києві.

Комісії та постанови, що порушують права громадян України на вільне пересування, потрібно скасувати, - Григорій Немиря

0 3427 0

Григорій Немиря зачитав листа 83-річної пенсіонерки Рози Андріївної, переселенки з Донецьку, яку зобов'язали повернути державі "надмірну грошову допомогу".

Ракеш Шарма: 75% ВПО в Україні не бажають втратити свій статус заради виборчих прав

0 3584 0

Виступ Ракеша Шарми, директора з моніторингу, оцінки та досліджень громадської думки IFES на конференції "Забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб в Україні" 24 березня 2017 року в Києві. Ракеш Шарма представив результати дослідження думки 1700 переселенців в Україні.

Дискусія: Як забезпечити виборчі права ВПО в Україні?

0 3311 0

Панельна дискусія з проблем забезпечення виборчих прав ВПО (переселенців) в Україні, що відбулася в рамках конференції "Забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб в Україні" 24 березня 2017 року в Києві.

Ірена Хаджабдіч про досвід забезпечення ВПО виборчими правами в Боснії і Герцеговині

0 3246 0

Голова ЦВК Боснії і Герцеговини Ірена Хаджабдіч про те, у яких складних обставинах забезпечувався демократичний виборчий процес у її країні та який корисний досвід можуть перейняти у них інші.

Тамар Жванія: В Грузії переселенці беруть учать у виборах так само, як і всі інші громадяни

0 3341 0

Голова ЦВК Грузії Тамар Жванія розповіла в своєму виступі про те, як влаштований виборчий процес у Грузії, аби внутрішньо переміщені особи могли брати участь у виборах на рівні з усіма іншими громадянами та не були дискримінованими за своїм статусом ВПО.

В Україні є цілий комплекс проблем, який засвідчує кризу реалізації виборчих прав, - Жанна Усенко-Чорна

0 4341 0

Виступ Жанни Усенко-Чорної, заступниці голови Центральної виборчої комісії на конференції "Забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб в Україні" 24 березня 2017 року в Києві.

Головною перешкодою в реалізації виборчих прав переселенців є чинна система реєстрації громадян, - Людмила Янкіна

0 2973 0

Виступ Людмили Янкіної, координаторки проектів Центру інформації про права людини, на конференції "Забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб в Україні" 24 березня 2017 року в Києві, в якому він розповів про відсутність в Україні механізмів реалізації та забезпечення виборчого права для ВПО. 

Чаплига: ВПО в Україні не позбавили виборчого права - натомість немає механізму його реалізації

0 4366 0

Виступ Михайла Чаплиги, представника омбудсмена України, на конференції "Забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб в Україні" 24 березня 2017 року в Києві, в якому він розповів про відсутність в Україні механізмів реалізації та забезпечення виборчого права для ВПО. 

Щодо виборчих прав ВПО та трудових мігрантів ми перебуваємо в стані Середньовіччя, - Айвазовська

0 3248 0

Виступ Ольги Айвазовської, голова правління Громадянської мережі ОПОРА на конференції "Забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб в Україні" 24 березня 2017 року в Києві, в якому вона порівняла дискримінаційне виборче законодавство із Середньовічними практиками та наголосила на необхідності включення трудових мігрантів до законопроекту щодо змін у виборчому законодавстві.

Чотири причини, з яких переселенці в Україні не змінюють прописку, - Роман Кисленко

0 3620 0

Аналітик Роман Кисленко представив деякі результати фокус-групових досліджень ВПО у 10 містах України. Учасникам фокус-груп ставили такі питання, як (зокрема): власне мотиви переселення, причини отримання статусу ВПО, порушення політичних прав ВПО, причини відмови від зміни місця реєстрації.

В Україні дискримінаційне виборче законодавство і без Верховної Ради цього не змінити, - заступник голови ЦВК

0 3373 0

Виступ Жанни Усенко-Чорної, заступниці голови Центральної виборчої комісії на конференції "Забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб в Україні" 24 березня 2017 року в Києві.

Забезпечення прав ВПО є основоположним для подолання відстороненості й нестабільності в Україні, - Ірена Хаджабдіч

0 3303 0

Виступ Ірени Хаджабдіч, Члену правління ради директорів IFES і Президента Центральної виборчої комісії Боснії та Герчеговини, на конференції "Забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб в Україні" 24 березня 2017 року в Києві.

Виборчі права ВПО критично важливі для легітимного виборчого процесу, - Посол Великої Британії в Україні

0 3038 0

Виступ Джудіт Гоф, Посла Великої Британії в Україні, на конференції "Забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб в Україні" 24 березня 2017 року в Києві.

Програма конференції та порядок денний

0 3131 0

Дивиться розклад виступів та список запрошених гостей.