Телемарафон “Право власності в умовах збройного конфлікту на Сході України”

25 жовтня у прямому ефірі телеканалу Ukrlife TV відбудеться третій телемарафон з серії марафонів, присвячених розгляду актуальних питань в контексті порушення прав людини. Тема обговорення цього разу — “Право власності в умовах збройного конфлікту на Сході України”. Телепроект реалізує Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з телеканалом Ukrlife TV.

Долучайтеся до перегляду!

 

09.00 — 10.00: Володимир Віноградов, координатор Сумської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини

10.00 — 11.00: Вікторія Фролова, юрист Слов'янської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини

11.00 — 12.00: Юлія Науменко, адвокат Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людинита Марина Корнєва, потерпіла з м. Слов'янська.

12.00 — 13.00: Андрій Діхтяренко, журналіст «Радіо Свобода», редактор сайту http://realgazeta.com.ua/

13.00 — 14.00: Юрій Воробйов, потерпілий

14.00 — 15.00: Олексій Біда, Українська Гельсінська спілка з прав людини, координатор Центру документування

15.00 — 16.00: Назар Лосюк, Українська Гельсінська спілка з прав людини, учасник АТО та Михайло Тарахкало, Українська Гельсінська спілка з прав людини, керівник Центру стратегічних справ

Схожi сторiнки

Телемарафон “Право власності в умовах збройного конфлікту на Сході України”

0 2500 0

25 жовтня у прямому ефірі телеканалу Ukrlife TV відбудеться третій телемарафон з серії марафонів, присвячених розгляду актуальних питань в контексті порушення прав людини. Тема обговорення цього разу — “Право власності в умовах збройного конфлікту на Сході України”. Телепроект реалізує Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з телеканалом Ukrlife TV. Долучайтеся до перегляду!