Телемарафон “Права вразливих груп в зоні АТО”

09.00 -10.00: Богдан Мойса, аналітик УГСПЛ, співавтор аналітичного звіту «Права людей з інвалідністю в умовах збройного конфлікту на Сході України», та Ігор Бондаренко, голова Ради перекладачів жестової мови Українського товариства глухих, експерт з питань доступності.

10. 00 -11.00: Аліна Павлюк, юристка Центру стратегічних справ Української Гельсінської Спілки з прав людини, співавторка дослідження «Тотальна безкарність в зоні АТО: розслідування незаконних затримань та рабської праці», та Євгеній Циганов, учасник АТО.

11.00-12.00: Павло Ждан, завідувач відділу забезпечення діяльності Уповноваженого Президента з прав людей з інвалідністю,таОлена Виноградова, правовий аналітик БФ «Право на захист».

12.00-13.00: Лариса Байда, начальник відділу ВГО «Національна асамблея людей з інвалідністю України», та Вікторія Назаренко, Генеральний секретар ВГО «Національна асамблея людей з інвалідністю України».

13.00-14.00: Ігор Мірошніченко, Голова правління громадської організації «Ерлайт»,та Надія Паламарчук, Голова Донецької місцевої громадської організації, що працює в інтересах людей з інвалідністю, зокрема внутрішньо переміщених осіб.

15.00-16.00: Олег Лепетюк, Голова «Харківської організації незрячих юристів», керівник проекту із надання правової допомоги внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю, та Марія Красненко, юристка організації «Донбас SOS».

16.00-17.00: Євгенія Павлова, Президент Фундації «Захист прав дітей», та Олексій Лазаренко, віце-президент Фундації «захист прав дітей».

Схожi сторiнки

Телемарафон “Права вразливих груп в зоні АТО”

0 3081 0

13 жовтня у прямому ефірі телеканалу Ukrlife TV відбудеться телемарафон, присвячений розгляду важливих питань в контексті порушення прав людини. Тема обговорення — “Права вразливих груп в зоні АТО”. Телепроект реалізує Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з телеканалом Ukrlife TV.