Дух і літера

Дух і літера

Випуски:

Круглий стіл "40 років після Гельсінкі", - про нові виклики свободі в цифровій епосі

0 1479 0

Арсеній Фінберг та Олексій Сігов розповіли про круглий стіл «40 років після Гельсінкі: нові виклики свободі – насильство, ненависть, облуда» від Інституту релігії та суспільства Ужгородського католицького університету, молодіжної ініціативи Principium та Центру юдаїки НаУКМА у Львові 6 квітня 2017 року.

Безвиз - акт доверия к народу Украины, - Борис Херсонский

0 1833 1

В рамках совместного проекта интернет-канала UKRLIFE.TV и издательства "Дух и Литера", в студии побывал украинский поэт, публицист и переводчик Борис Херсонский.

Дмитрий Строцев представляет книгу "Митрополит Антоний Сурожский", - Дух і Літера

0 1427 0

В рамках совместного проекта издательства "Дух і Літера" и интернет-канала Ukrlife.TV в гостях студии побывал белорусский поэт Дмитрий Строцев. В интервью речь пошла о книгах, которые издаёт Дмитрий Строцев, а также о жизни митрополита Антония Сурожского.

Катерина Диса про дослідження життя Києва у добу Модерна та еволюцію київських путівників

0 1199 0

В рамках спільного проекту UKRLIFE.TV та видавництва "Дух і Літера", до студії завітала Катерина Диса. Вона розповіла про конференцію, присвячену урбаністичним дослідженням Києва доби модерну та представила збірник конференції "Живучи в модерному місті: Київ кінця XIX - середини XX століть".

Книга «Життя святих» - це постмодерний посібник з історії, - Дарина Морозова

0 1389 1

В рамках спільного проекту видавництва "Дух і Літера" та інтернет-каналу "Ukrlife.TV" в гостях побувала редактор Дарина Морозова, яка представила серію книг "Життя святих".

Головна редакторка журналу "Кіно-Театр" Лариса Брюховецька рекомендує нові українські фільми та вистави

0 1473 0

Лариса Брюховецька про сучасне українське кіно та його розвиток, про нові фільми "Гіркі жнива", "Гніздо горлиці", "Століття Якова"; про спектаклі київської та взагалі української сцени, на які варто звернути увагу і про книжки "Острів сліз. Сценарій" та "На полі кінематографічному. Сценарії Івана Драча".

Яка література допомагає протистояти російским фейкам? - Руслан Ткачук

0 1986 0

В рамках спільного проекту видавництва "Дух і Літера" та каналу Ukrlife.TV до студії завітав військовий журналіст, полковник Руслан Ткаченко. В інтерв'ю мова пішла про те, яка література допомагає протидіяти російській пропаганді в інформаційній війні.

Ростислав Семків презентує нові праці про Розстріляне відродження, дисидентів та повстання 1930 р.

0 1180 1

Ростислав Семків про нові та давноочікувані книжки видавництва "Смолоскип": "1930. У.С.Р.Р. Повстання" і "Архів Розстріляного Відродження. Т. 2. Лесь Курбас і театр «Березіль»".

Современная педагогика Украины и идеи дона Карла Ньокки, - Александр Филоненко

0 2117 0

Философ Александр Филоненко о том, как возможна в современной Украине настоящая поэзия, о надежде, которую Данте Алигьери может дать украинцам сегодня (ввиду конфликта на Донбассе), о связи между красотой, изумлением и состраданием, о проблемах как шансе, о "Педагогике невинной боли" дона Карла Ньокки и многом другом.

Як Шолом Алейхем зробив Київ всесвітньо відомим містом? - Олександра Уралова

0 2032 2

В рамках спільного проекту каналу UKRLIFE.TV та видавництва "Дух і Літера", студію відвідала Олександра Уралова, яка розповіла про свій переклад творів Шолома Алейхема.

"Словник Нового Завіту" поєднує в собі всі переклади Нового Завіту українською мовою, - Дух і Літера

0 1241 0

В рамках спільного проекту каналу UKRLIFE.TV та видавництва "Дух і Літера", студію відвідав протоієрей Богдан Огульчанський - автор книги "Словник Нового Завіту".

Віра Соловйова презентує книжки Євгена Сверстюка, - Дух і Літера на Ukrlife.TV

0 1056 0

В новому випуску програми "Дух і Літера" Віра Соловйова презентувала книжки відомого українського письменника Євгена Сверстюка.

Новий Молитовник православних вірян відроджує класичну молитовну спадщину для широкого вжитку

0 1348 0

Протоієрей Андрій Дудченко протоієрей Андрій Дудченко про новий Молитовник православних вірян, виданий у 2017 році за підтримки УПЦ в Канаді.